Kopen MAX6314US28D2-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Drempel: | 2.8V |
|---|---|
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-143-4 |
| Serie: | - |
| Reset Timeout: | 20 ms Minimum |
| Reset: | Active Low |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-253-4, TO-253AA |
| uitgang: | Bidirectional |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal bewaken spanningen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX6314US28D2-T |
| Uitgebreide beschrijving: | Supervisor Bidirectional Channel SOT-143-4 |
| Beschrijving: | IC RESET CIRCUIT 2.80V SOT143-4 |
| Email: | [email protected] |