Kopen MAX6604ATA+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| topologie: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 8-TDFN (2x3) |
| Serie: | - |
| sensor Type: | Internal |
| sensing Temperatuur: | -20°C ~ 125°C |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | 2-Wire Serial, I²C/SMBUS |
| Output Fan: | No |
| Output Alarm: | Yes |
| Temperatuur: | -20°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX6604ATA+T |
| Functie: | Temp Monitoring System (Sensor), DIMM DDR Memory |
| Uitgebreide beschrijving: | Temp Monitoring System (Sensor), DIMM DDR Memory -20°C ~ 125°C Internal Sensor 2-Wire Serial, I²C/SMBUS Output 8-TDFN (2x3) |
| Beschrijving: | IC TEMP SENSOR DDR MEMORY 8TDFN |
| Nauwkeurigheid: | ±3°C(Max) |
| Email: | [email protected] |