Kopen MAX6645ABFAUB+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| topologie: | ADC, PWM Generator, Tach Counter |
| Leverancier Device Pakket: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| sensor Type: | Internal and External |
| sensing Temperatuur: | -40°C ~ 125°C, External Sensor |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | PWM |
| Output Fan: | Yes |
| Output Alarm: | Yes |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX6645ABFAUB+T |
| Functie: | Fan Control, Temp Monitor |
| Uitgebreide beschrijving: | Fan Control, Temp Monitor -40°C ~ 125°C, External Sensor Internal and External Sensor PWM Output 10-uMAX |
| Beschrijving: | IC CNTRLR FAN SPEED 10-UMAX |
| Nauwkeurigheid: | ±3.5°C Local(Max), ±3°C Remote(Max) |
| Email: | [email protected] |