Kopen MAX6954ATL+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 40-TQFN-EP (6x6) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX6954ATL+T |
| Interface: | 4-Wire Serial |
| Display-type: | LED |
| Cijfers of tekens: | 8 Digits, 16 Digits |
| Beschrijving: | IC DRVR DSPL LED 40-TQFN |
| Current - Supply: | 22mA |
| Configuratie: | 7, 14, 16 Segment, Common Cathode |
| Email: | [email protected] |