Kopen MAX6955AAX+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 36-SSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 36-BSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX6955AAX+ |
| Interface: | I²C |
| Display-type: | LED |
| Cijfers of tekens: | - |
| Beschrijving: | IC DRIVER LED SEG 14/16 36-SSOP |
| Current - Supply: | 22mA |
| Configuratie: | 7, 14, 16 Segment |
| Email: | [email protected] |