Kopen MAX7306AUB+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 1.62V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 3.6V |
| Voltage - Output: | - |
| Type: | Linear |
| topologie: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 10uMAX-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX7306AUB+ |
| Interne Switch (s): | - |
| Frequentie: | 1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 4 Output Linear I²C Dimming 25mA 10uMAX-EP |
| dimmen: | I²C |
| Beschrijving: | IC LED DRVR LIN DIM 25MA 10UMAX |
| Current - Output / Channel: | 25mA |
| toepassingen: | Backlight |
| Email: | [email protected] |