Kopen MAX7322AEE+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-QSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal I / O: | 4 (Input Only) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX7322AEE+ |
| interrupt Output: | Yes |
| Interface: | I²C |
| Kenmerken: | POR |
| Uitgebreide beschrijving: | I/O Expander 4 (Input Only) I²C 16-QSOP |
| Beschrijving: | IC I/O EXPANDER I2C 4B 16QSOP |
| Huidige - Output Source / Zink: | 20mA |
| Klokfrequentie: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |