Kopen MAX744AEWE+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 5V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 6V |
| Voltage - Input (Max): | 16V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX744AEWE+ |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 185kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 500mA 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Beschrijving: | IC REG BUCK 5V 0.5A 16SOIC |
| Current - Output: | 500mA |
| Email: | [email protected] |