Kopen MAX755CPA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | -1.23V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | -6.5V |
| Voltage - Input (Min): | 2.7V |
| Voltage - Input (Max): | 9V |
| topologie: | Buck-Boost |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 8-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Negative |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX755CPA |
| Functie: | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 160kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck-Boost Switching Regulator IC Negative Adjustable -1.23V 1 Output 125mA 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | IC REG BUCK BOOST INV ADJ 8DIP |
| Current - Output: | 125mA |
| Email: | [email protected] |