MAX8511ETA33+T
Onderdeel nummer:
MAX8511ETA33+T
Fabrikant:
Maxim Integrated
Beschrijving:
IC REG LDO 3.3V 0.12A 8TDFN
Data papier:
1.MAX8511ETA33+T.pdf2.MAX8511ETA33+T.pdf
Invoering
Kopen MAX8511ETA33+T met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.3V
Voltage - Input:Up to 6V
Voltage - Dropout (standaard):0.12V @ 120mA
Leverancier Device Pakket:8-TDFN-EP (2x2)
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-WFDFN Exposed Pad
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MAX8511ETA33+T
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 120mA 8-TDFN-EP (2x2)
Beschrijving:IC REG LDO 3.3V 0.12A 8TDFN
Current - Output:120mA
Current - Limit (Min):130mA