Kopen MAX8511ETA33+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Voltage - Input: | Up to 6V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.12V @ 120mA |
| Leverancier Device Pakket: | 8-TDFN-EP (2x2) |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX8511ETA33+T |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 120mA 8-TDFN-EP (2x2) |
| Beschrijving: | IC REG LDO 3.3V 0.12A 8TDFN |
| Current - Output: | 120mA |
| Current - Limit (Min): | 130mA |
| Email: | [email protected] |