Kopen MAX8559ETAJ2+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 2.85V, 1.8V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.5 V ~ 6.5 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.6V @ 100mA |
| Leverancier Device Pakket: | 8-TDFN-EP (3x3) |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Regulators: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX8559ETAJ2+ |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.85V, 1.8V 300mA 8-TDFN-EP (3x3) |
| Beschrijving: | IC REG LDO 2.85V/1.8V 0.3A 8TDFN |
| Current - Output: | 300mA |
| Current - Limit (Min): | 310mA |
| Email: | [email protected] |