Kopen MAX8707ETL+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.8 V ~ 1.55 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 40-TQFN-EP (6x6) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX8707ETL+ |
| Uitgebreide beschrijving: | - Controller, AMD Hammer Voltage Regulator IC 4 Output 40-TQFN-EP (6x6) |
| Beschrijving: | IC CNTRLR MULTIPHASE 40TQFN |
| toepassingen: | Controller, AMD Hammer |
| Email: | [email protected] |