Kopen MAX8717ETI+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 3.3V, 5V, 1 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 4 V ~ 26 V |
| Leverancier Device Pakket: | 28-TQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX8717ETI+T |
| Uitgebreide beschrijving: | - Controller, Notebook Power System Voltage Regulator IC 2 Output 28-TQFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC CNTRLR PWR SUP 28-TQFN |
| toepassingen: | Controller, Notebook Power System |
| Email: | [email protected] |