Kopen MAX8723ETE+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 3.3V, 2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 6 V ~ 13.2 V |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX8723ETE+T |
| Uitgebreide beschrijving: | - Converter, LCD Voltage Regulator IC 1 Output 16-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC REG FOR LCD DISPLAY 16-TQFN |
| toepassingen: | Converter, LCD |
| Email: | [email protected] |