Kopen MAX8740ETB+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 2.6 V ~ 28 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.6 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 10-TDFN-EP (3x3) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX8740ETB+T |
| Uitgebreide beschrijving: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 1 Output 10-TDFN-EP (3x3) |
| Beschrijving: | IC CONV DC-DC TFT-LCD 10-TDFN |
| toepassingen: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |