Kopen MAX9118EXK-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 1.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset (Max): | 5mV @ 5V |
| Type: | with Voltage Reference |
| Leverancier Device Pakket: | SC-70-5 |
| Serie: | Beyond-the-Rails™ |
| Propagation Delay (Max): | 45µs |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Output Type: | CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail, TTL |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal elementen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9118EXK-T |
| hysteresis: | 4mV |
| Uitgebreide beschrijving: | Comparator with Voltage Reference CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail, TTL SC-70-5 |
| Beschrijving: | IC COMPARATOR BTR SC70-5 |
| Current - Quiescent (Max): | 1.6µA |
| Current - Output (type): | 50mA |
| Current - Input Bias (Max): | 0.001µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (type): | 80dB PSRR |
| Email: | [email protected] |