Kopen MAX924CPE met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 11 V, ±1.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset (Max): | 10mV @ 5V |
| Type: | with Voltage Reference |
| Leverancier Device Pakket: | 16-PDIP |
| Serie: | - |
| Propagation Delay (Max): | 12µs |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | CMOS, TTL |
| Andere namen: | Q1162467 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal elementen: | 4 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX924CPE |
| hysteresis: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Comparator with Voltage Reference CMOS, TTL 16-PDIP |
| Beschrijving: | IC COMP QUAD W/REF 16DIP |
| Current - Quiescent (Max): | 11µA |
| Current - Output (type): | 50mA |
| Current - Input Bias (Max): | - |
| CMRR, PSRR (type): | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Email: | [email protected] |