Kopen MAX9310AEUP+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TSSOP |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 2:5 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| uitgang: | LVDS |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9310AEUP+ |
| Invoer: | HSTL, LVPECL |
| Frequentie - Max: | 1GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 1GHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 2:5 1GHZ 20TSSOP |
| Email: | [email protected] |