Kopen MAX942MSA/PR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 11 V, ±1.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset (Max): | 10mV @ 5V |
| Type: | General Purpose |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Propagation Delay (Max): | 12µs |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | CMOS, TTL |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal elementen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX942MSA/PR |
| hysteresis: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Comparator General Purpose CMOS, TTL 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC COMPARATOR HS LP RR |
| Current - Quiescent (Max): | 3.2µA |
| Current - Output (type): | - |
| Current - Input Bias (Max): | - |
| CMRR, PSRR (type): | - |
| Email: | [email protected] |