Kopen MAX9476EUG-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 24-TSSOP |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 2:7 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL: | Yes |
| uitgang: | LVTTL |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9476EUG-T |
| Invoer: | Clock, Crystal |
| Frequentie - Max: | 35.328MHz |
| Divider / Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input: Output: | No/No |
| Beschrijving: | IC CLK SYNTHESIZER 8KHZ 24-TSSOP |
| Email: | [email protected] |