Kopen MAX9491ETP045+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | PLL Clock Generator |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 1:1 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-WQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| uitgang: | LVCMOS |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9491ETP045+T |
| Invoer: | LVCMOS, Crystal |
| Frequentie - Max: | 200MHz |
| Divider / Multiplier: | No/No |
| Differential - Input: Output: | No/No |
| Beschrijving: | IC FACT-PROG PLL CLK GEN 20-TQFN |
| Email: | [email protected] |