Kopen MAX9637AXA+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.1 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 10µV |
| Leverancier Device Pakket: | SC-70-8 |
| slew Rate: | 0.9 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TFSOP (0.049", 1.25mm Width) |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Andere namen: | MAX9637AXA+T-ND MAX9637AXA+TTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9637AXA+T |
| Gain Bandwidth Product: | 1.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail SC-70-8 |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO SC70-8 |
| Current - Supply: | 36mA |
| Current - Output / Channel: | 55mA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |