Kopen MAX9725BEBC+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 900 mV ~ 1.8 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverancier Device Pakket: | 12-UCSP |
| Serie: | DirectDrive® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 12-WFBGA, WLCSP |
| Output Type: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 25mW x 2 @ 16 Ohm |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9725BEBC+T |
| Kenmerken: | Depop, Short-Circuit Protection, Shutdown |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 12-UCSP |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO .025W STER 12UCSP |
| Email: | [email protected] |