Kopen MAX9776EBX+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverancier Device Pakket: | 36-WLP (3.07x3.07) |
| Serie: | DirectDrive® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 36-WFBGA, WLBGA |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 1.5W x 1 @ 4 Ohm; 60mW x 2 @ 16 Ohm |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9776EBX+T |
| Kenmerken: | Depop, Differential Inputs, I²C, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones Class D 36-WLP (3.07x3.07) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO PWR 1.5W MONO 36WLP |
| Email: | [email protected] |