Kopen MAX9789AETJ+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverancier Device Pakket: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | DirectDrive® |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 2W x 2 @ 4 Ohm; 100mW x 2 @ 16 Ohm |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9789AETJ+ |
| Kenmerken: | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class AB 32-TQFN-EP (5x5) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO 2W STER AB 32TQFN |
| Email: | [email protected] |