MBB0207CC2001FC100
MBB0207CC2001FC100
Onderdeel nummer:
MBB0207CC2001FC100
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
RES 2K OHM 0.6W 1% AXIAL
Data papier:
MBB0207CC2001FC100.pdf
Invoering
Kopen MBB0207CC2001FC100 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±50ppm/°C
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Serie:MBB/SMA 0207 - VG06
Weerstand (Ohm):2k
Vermogen (Watt):0.6W
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Axial
Temperatuur:-55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MBB0207CC2001FC100
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:2k Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Beschrijving:RES 2K OHM 0.6W 1% AXIAL