MCR03EZPFX3902
MCR03EZPFX3902
Onderdeel nummer:
MCR03EZPFX3902
Beschrijving:
RES SMD 39K OHM 1% 1/10W 0603
Data papier:
MCR03EZPFX3902.pdf
Invoering
Kopen MCR03EZPFX3902 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±100ppm/°C
Leverancier Device Pakket:0603
Size / Dimension:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie:MCR
Weerstand (Ohm):39k
Vermogen (Watt):0.1W, 1/10W