Kopen MD200K16D2-BP met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.3V @ 300A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 1600V (1.6kV) |
| Snelheid: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Module |
| Andere namen: | MD200K16D2-BPMS |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -40°C ~ 150°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MD200K16D2-BP |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1600V (1.6kV) 200A Chassis Mount Module |
| diode Type: | Standard |
| diode Configuration: | 1 Pair Common Cathode |
| Beschrijving: | DIODE RECT 1600V 200A D2 PAC |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 9mA @ 1600V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode): | 200A |
| Email: | [email protected] |