Kopen MF-SVS210-0 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 10V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 5s |
| Dikte (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Size / Dimension: | 0.866" L x 0.205" W (22.00mm x 5.20mm) |
| Serie: | Multifuse®, MF-SVS |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 40 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 10 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Strap |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | User Defined |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MF-SVS210-0 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 10V Ih User Defined Strap |
| Beschrijving: | FUSE RESETTABLE |
| Current - Trip (It): | 5A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 2.1A |
| goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |