Kopen MIC2027-1YWM met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | Not Required |
|---|---|
| Voltage - Load: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| switch Type: | USB Switch |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Rds On (Typ): | 100 mOhm |
| Ratio - Input: Output: | 2 x 1:2 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | N-Channel |
| Uitgangsconfiguratie: | High Side |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 4 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MIC2027-1YWM |
| Interface: | On/Off |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Kenmerken: | Slew Rate Controlled, Status Flag |
| Foutbescherming: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO |
| Beschrijving: | IC USB DISTRIB SW QUAD 16-SOIC |
| Current - Output (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |