Kopen MIC2171WT met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | - |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 65V (Switch) |
| Voltage - Input (Min): | 3V |
| Voltage - Input (Max): | 40V |
| topologie: | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220-5 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-220-5 |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive or Negative, Isolation Capable |
| Andere namen: | 576-2150 MIC2171WT-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MIC2171WT |
| Functie: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 100kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative, Isolation Capable Adjustable 1 Output 2.5A (Switch) TO-220-5 |
| Beschrijving: | IC REG MULT CONFIG INV ISO TO220 |
| Current - Output: | 2.5A (Switch) |
| Email: | [email protected] |