Kopen MIC4126YME met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC-EP |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 20ns, 18ns |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | 576-1185 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Frequency: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MIC4126YME |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | 0.8V, 2.4V |
| Input Type: | Inverting |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | Low-Side Gate Driver IC Inverting 8-SOIC-EP |
| Gedreven configuratie: | Low-Side |
| Beschrijving: | IC DRIVER MOSFET 1.5A DUAL 8SOIC |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | 1.5A, 1.5A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Independent |
| Email: | [email protected] |