Kopen MIC5164YMM-TR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | Programmable |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.35 V ~ 6 V |
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Andere namen: | MIC5164YMM TR MIC5164YMM TR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MIC5164YMM-TR |
| Uitgebreide beschrijving: | - Controller, DDR3, GDDR3/4/5 Voltage Regulator IC 1 Output 10-MSOP |
| Beschrijving: | IC REG CTLR DUAL DDR2/3 10MSOP |
| toepassingen: | Controller, DDR3, GDDR3/4/5 |
| Email: | [email protected] |