Kopen MIC5191BMM met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Input: | 1 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Positive Adjustable |
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MIC5191BMM |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Regulator Controller IC Positive Adjustable 1 Output 10-MSOP |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR SGL POS ADJ 10MSOP |
| Current - Supply: | 15mA |
| Email: | [email protected] |