Kopen MIC5234YME met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.24 V ~ 20 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.3 V ~ 30 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.32V @ 150mA |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC-EP |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Adjustable |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MIC5234YME |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.24 V ~ 20 V 150mA 8-SOIC-EP |
| Beschrijving: | IC REG LDO ADJ 0.15A 8SOIC |
| Current - Output: | 150mA |
| Current - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |