Kopen MIC862YM8 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 100µV |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-8 |
| slew Rate: | 4 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | SOT-23-8 |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MIC862YM8 |
| Gain Bandwidth Product: | 3MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-8 |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 3MHZ RRO SOT23-8 |
| Current - Supply: | 31µA |
| Current - Output / Channel: | 27mA |
| Current - Input Bias: | 10pA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | 5MHz |
| Email: | [email protected] |