Kopen MICROSMD350LR-2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 6V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 10s |
| Dikte (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Size / Dimension: | 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) |
| Serie: | PolySwitch® |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | - |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 2.5 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 1210 (3225 Metric) |
| Andere namen: | MICROSMD350LR-2DKR RF2014-000DKR RF2014-000DKR-ND |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MICROSMD350LR-2 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric) |
| Beschrijving: | POLYSWITCH RESETTABLE DEVICE SMD |
| Current - Trip (It): | 9A |
| Current - Max: | 50A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 3.5A |
| goedkeuringen: | CSA, UL |
| Email: | [email protected] |