Kopen MKP1840433636V met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Tolerantie: | ±20% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) |
| Serie: | MKP1840 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 1840433636V |
| Temperatuur: | -55°C ~ 100°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MKP1840433636V |
| Afstand tussen de draden: | 0.886" (22.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.709" (18.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.33µF ±20% Film Capacitor Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.33UF 20% RADIAL |
| Capaciteit: | 0.33µF |
| toepassingen: | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |