Kopen MKP1840447166V met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Tolerantie: | ±20% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm) |
| Serie: | MKP1840 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 1840447166V |
| Temperatuur: | -55°C ~ 100°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MKP1840447166V |
| Afstand tussen de draden: | 0.591" (15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.47µF ±20% Film Capacitor Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.47UF 20% RADIAL |
| Capaciteit: | 0.47µF |
| toepassingen: | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |