Kopen MKP1845291404 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 400V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 220V |
| Tolerantie: | ±5% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Serie: | MKP1845 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | 1845291404 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 100°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MKP1845291404 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 9100pF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 9100PF 5% 400VDC |
| Capaciteit: | 9100pF |
| toepassingen: | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber |
| Email: | [email protected] |