Kopen ML4824CS2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 10.5 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| mode: | Average Current |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ML4824CS2 |
| Frequentie - Schakelen: | 76kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | PFC IC Average Current 76kHz 16-SOIC |
| Beschrijving: | IC PFC PWM CTRLR COMBO 16-SOIC |
| Current - Startup: | 700µA |
| Email: | [email protected] |