MMF25SFRF100R
MMF25SFRF100R
Onderdeel nummer:
MMF25SFRF100R
Fabrikant:
Yageo
Beschrijving:
RES SMD 100 OHM 1% 1/4W MELF
Data papier:
MMF25SFRF100R.pdf
Invoering
Kopen MMF25SFRF100R met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±100ppm/°C
Leverancier Device Pakket:MELF
Size / Dimension:0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie:MMF
Weerstand (Ohm):100
Vermogen (Watt):0.25W, 1/4W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:MELF, 0204
Temperatuur:-55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MMF25SFRF100R
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:100 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Beschrijving:RES SMD 100 OHM 1% 1/4W MELF