Kopen MN1381SG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Drempel: | 2.4V |
|---|---|
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Leverancier Device Pakket: | TO-92 |
| Serie: | - |
| Reset Timeout: | 115 µs Typical |
| Reset: | Active High |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| uitgang: | Push-Pull, Totem Pole |
| Temperatuur: | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal bewaken spanningen: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MN1381SG |
| Uitgebreide beschrijving: | Supervisor Push-Pull, Totem Pole Channel TO-92 |
| Beschrijving: | VOLT DETECT IC CMOS 2.4V TO-92 |
| Email: | [email protected] |