MPLAD15KP110CA
MPLAD15KP110CA
Onderdeel nummer:
MPLAD15KP110CA
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 110VWM 177VC PLAD
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
15270 Pieces
Data papier:
MPLAD15KP110CA.pdf
Invoering
Kopen MPLAD15KP110CA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):110V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:177V
Spanning - Onderbreking (Min):122V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:PLAD
Serie:-
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:15000W (15kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard SMD
Andere namen:1086-7166
1086-7166-MIL
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MPLAD15KP110CA
Beschrijving:TVS DIODE 110VWM 177VC PLAD
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):84A