MPLAD15KP60CA
MPLAD15KP60CA
Onderdeel nummer:
MPLAD15KP60CA
Beschrijving:
TVS DIODE 60VWM 96.8VC PLAD
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18084 Pieces
Data papier:
MPLAD15KP60CA.pdf
Invoering
Kopen MPLAD15KP60CA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):60V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:96.8V
Spanning - Onderbreking (Min):66.7V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:15000W (15kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard SMD
Andere namen:1086-7290
1086-7290-MIL
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MPLAD15KP60CA
Beschrijving:TVS DIODE 60VWM 96.8VC PLAD
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):156A