Kopen MT8979AE1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-PDIP |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MT8979AE1 |
| Interface: | PCM |
| inclusief: | - |
| Functie: | Transceiver |
| Uitgebreide beschrijving: | Telecom IC Transceiver 28-PDIP |
| Beschrijving: | IC FRAMER/INTERFACE CEPT 28DIP |
| Current - Supply: | 8mA |
| Email: | [email protected] |