Kopen MT90823AB1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 100-LQFP (14x14) |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 100-LQFP |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MT90823AB1 |
| Interface: | - |
| inclusief: | - |
| Functie: | Switch |
| Uitgebreide beschrijving: | Telecom IC Switch 100-LQFP (14x14) |
| Beschrijving: | IC DGTL SWITCH 2048X2048 100LQFP |
| Current - Supply: | 45mA |
| Email: | [email protected] |