Kopen MU2029-301Y met BYCHPS
Koop met garantie
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) |
|---|---|
| Serie: | MU |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0805 (2012 Metric) |
| Andere namen: | MU2029-301Y-ND MU2029-301YTR MU2029301Y |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal lijnen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MU2029-301Y |
| Impedantie @ Frequentie: | 300 Ohm @ 100MHz |
| Hoogte (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| filter Type: | Power, Signal Line |
| Beschrijving: | FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 300 mOhm |
| Card Dikte (mm): | 500mA |
| Email: | [email protected] |