Kopen MXB7843EUE+ met BYCHPS
Koop met garantie
| voltage Reference: | External |
|---|---|
| Voltage - Levering: | 2.38 V ~ 5.25 V |
| Touch screen: | 4 Wire Resistive |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| Resolution (Bits): | 12 b |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MXB7843EUE+ |
| Interface: | SPI |
| Uitgebreide beschrijving: | Touchscreen Controller 4-Wire 12 bit MICROWIRE™, QSPI™, Serial, SPI™ Interface 16-TSSOP |
| Beschrijving: | IC CNTRLR TOUCH RES 16TSSOP |
| Current - Supply: | 650µA |
| Email: | [email protected] |