MXL15KP110AE3
MXL15KP110AE3
Onderdeel nummer:
MXL15KP110AE3
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 110VWM 178VC CASE5A
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13556 Pieces
Data papier:
MXL15KP110AE3.pdf
Invoering
Kopen MXL15KP110AE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):110V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:178V
Spanning - Onderbreking (Min):122V
Unidirectionele kanalen:1
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:Case 5A (DO-204AR)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:15000W (15kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AR, Axial
Andere namen:1086-9768
1086-9768-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXL15KP110AE3
Beschrijving:TVS DIODE 110VWM 178VC CASE5A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):84A